Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159741
12414
468
Glass-objects
Murano anyagában színezett váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
3159739
12415
468
Glass-objects
Királykék üvegváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
3006150
12416
468
2200
Glass-objects
Italos üveg, pikkelyes mintát idéző felülettel, kopással, m: 23 cm
3145519
12417
468
Glass-objects
2 darab antik italos palack, egyik kristály, jelzés nélkül, kis kopással, m: 23-25 cm 3104721
12418
468
Glass-objects
Antik italos palack, pótolt dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm
3165313
12419
468
Glass-objects
Uborkás üveg. 10L 48 cm HIbátlan 3168305
12420
468
Glass-objects
Nagy, lila hamutál. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan d: 16 cm
3168311
12421
468
Glass-objects
Leopárdpettyes arany váza. Anyagában színezett, egy erős karccal. 16 cm 3168312
12422
468
Glass-objects
Borostyán üveg váza. Anyagában színezett, sérült 15 cm 3168299
12423
468
Glass-objects
Lila hutaüveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 22 cm
3168300
12424
468
Glass-objects
Lila hutaüveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 16 cm
3168386
12425
468
Glass-objects
Kétágú üveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis kopással, 21x19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen