Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159563
12148
468
22000
Glass-objects
Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
3159564
12149
468
22000
Glass-objects
Cseh égkék színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
3159552
12150
468
22000
Glass-objects
Cseh lilán színezett üvegváza, cca 1960 designer: Oldrich Lipsky. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm 3145348
12151
468
14000
Glass-objects
3148851
12152
468
14000
Glass-objects
Asztali lámpa üveg test, üveg búra, levél mintás, többrétegű, homokfúvott, csiszolt, jelzett (Pataki?) Búra belső felén apró lepattanással 36 cm 2373098
12153
468
14000
Glass-objects
3043876
12154
468
Glass-objects
cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm 2996439
12155
468
13000
Glass-objects
2965018
12156
468
15000
Glass-objects
Mohr jelzéssel (Margaret Mohr?): Kék iparművész váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 26 cm
3162619
12157
468
Glass-objects
Szangyal Gyula szikvízüzeme Ároktő feliratos szódás, szikvizes palack 28 cm
3162250
12158
468
Glass-objects
Murano csavart alakú váza, cca 1960, jelzés nélkül, hibátlan, m: 39,5 cm
3162226
12159
468
14000
Glass-objects
Mstisov cseh "Rhapsody" váza. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen