Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162223
12160
468
Glass-objects
Rosice Sklo Union türkiz színű váza. Terv.: Vladislav Urban. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 3162253
12161
468
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, 19x13 cm
3162187
12162
468
Glass-objects
Whitefriars türkizüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 34,5 cm
3159520
12163
468
Glass-objects
Karcag Berekfürdői kraklé pohár szett, 3 klf színű, jelzés nélkül, minimális ütődéssel, m: 15 cm
2829366
12164
468
Glass-objects
2829371
12165
468
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm
2829372
12166
468
Glass-objects
2829376
12167
468
Glass-objects
2829382
12168
468
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg váza, korának megfelelő kopásokkal, m: 14,5 cm
3045694
12169
468
Glass-objects
Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm
2762419
12170
468
Glass-objects
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
3080183
12171
468
Glass-objects
Murano Lavorazione fátyolüveg kínáló, címkével jelzett, hibátlan, 28x28x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen