Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107472
12172
468
Glass-objects
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm
3101033
12173
468
Glass-objects
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm 3140296
12174
468
Glass-objects
EDG Enzo De Gasperi gyertyatartó.Jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
3144773
12175
468
9500
Glass-objects
Nagy méretű bíborszín kristály váza, több rétegű, csiszolt, minimális kopással 40 cm
3165493
12176
468
Glass-objects
cca 1960 Cseh irizáló felületű tulipánváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 43 cm
3165553
12177
468
Glass-objects
Mstisov cseh mid-century váza. Terv.: Hana Machovska. Anyagában buborékos, anyagában színezett. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm 3164493
12178
468
Glass-objects
5 darab pálmafa mintás, uránnal színezett salátás tál. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 14,5 cm 3163324
12179
468
Glass-objects
Danczinger Árpád Szikvízgyára Ózd-Vasvár szódásüveg, kopott, m: 31 cm
3162600
12180
468
Glass-objects
Hódmezővásárhely Mayer Hermann szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel 27 cm
3162589
12181
468
Glass-objects
Reisner Menyhért Görömnölytapolca szikvízgyár szódás, szikvizes palack jelzett fejjel, 27 cm
3162210
12182
468
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16,5 cm 3162216
12183
468
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen