Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162257
12184
468
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 15 cm
3162199
12185
468
Glass-objects
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 15 cm, m: 11 cm
3160182
12186
468
Glass-objects
Bohemia ólomkristály whiskey készlet. Italos üveg és 6 darab pohár, címkével jelzett, hibátlan, m: 9,5 és 22 cm 3159397
12187
468
Glass-objects
cca 1950, cseh, Levélnehezék, vörös csillag és sarló-kalapács belső színezéssel, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 cm
3159626
12188
468
Glass-objects
18 darabos antik tengergymölcse szervírozó készlet. Antik préselt üveg, 1-1 minimális pattogzással, d: 25 cm, alatt
3137746
12189
468
Glass-objects
6 darab antik pálinkás pohár, többféle, fém tartóban + HOBE üveg, beletéve egy üvegdugó, sérülésekkel. 3096211
12190
468
Glass-objects
1977, II. Erzsébet jubileumi emléktál, ezüst festéssel, kopással, d: 12 cm
3054119
12191
468
Glass-objects
Murano millefiori kisváza, melegen rátekert kéküveg füllel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 12,5 cm 3145323
12192
468
Glass-objects
WMF 4 darabos színezett ólomkristály borospohár garnitúra, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3111542
12193
468
8500
Glass-objects
Ingrid Glass jegecüveg váza. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, m: 22,5 cm 3124258
12194
468
7500
Glass-objects
Murano millefiori üveg levélnehezék, jelzés nélkül, kis kopással, d: 7,5 cm
3124306
12195
468
7500
Glass-objects
Cseh iparművész nagyváza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 35,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen