12182. 468. Gelaufene Fernauktion Gläser
10 000 HUF
0 HUF
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert