12183.
468. Gelaufene Fernauktion
Gläser
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Chřibská cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 17 cm