12312.
468. Gelaufene Fernauktion
Gläser
6 000 HUF
Emlékpohár. cca 19. sz. második fele, magyar vagy cseh, tagozódó talpazattal, lapokra tagolt pohártest, aranyozott szájrésszel, jelzés nélkül, kopással, m: 10 cm