12154. 468. Gelaufene Fernauktion Gläser
18 000 HUF
0 HUF
cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras