Gläser Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162593
12136
468
36000
Glass-objects
Első Miskolci szikvízgyár szódás, szikvizes uránüveg!! palack jelzett porcelán betétes fejjel Diósgyőri Vasgyár, 30 cm
2659635
12137
468
22000
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
3106450
12138
468
Glass-objects
Sajószentpéter Krakovits Joáchim szikvízgyára szódásüveg madárfejes 30 cm
2719227
12139
468
24000
Glass-objects
5db régi Römer pohár, fújt üveg, zománcfestett virágmotívumokkal, aranyozva, 1930 körül, hibátlan, m: 19,5 cm
3162578
12140
468
24000
Glass-objects
Klecskó István Hernádkák szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm 3162582
12141
468
24000
Glass-objects
Istenmalmi szikvízgyár Vácz szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm
3162586
12142
468
28000
Glass-objects
Diósgyőri M. Kir. Vas és Acélgyár szikvízgyár szódás, szikvizes palack jelzett, porcelán betétes fejjel 30 cm
3162169
12143
468
22000
Glass-objects
Cseh anyagában színezett üveg asztaldísz. Terv.: Josef Hospodka. Jelzés nélkül, alján kis pattogzással, m: 22,5 cm
3162195
12144
468
Glass-objects
Mstisov cseh "Rhapsody" kínáló. Terv.: Frantisek Zemek. cca 1960/70, jelzés nélkül, hibátlan, 24x17 cm
3159568
12145
468
22000
Glass-objects
Sklo Union méregzöld színezésű cseh üvegváza. Terv: Frantisek Peceny (1920-1977). Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
3159554
12146
468
22000
Glass-objects
Cseh türkiz színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
3159561
12147
468
22000
Glass-objects
Nagyméretű cseh tulipánváza. Terv.: Josef Hospodka. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen