11492. 468. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 400 HUF
0 HUF
2 db iparművész falitál / tányér, mázas kerámia, az egyik jelzett, kis lepattanásokkal, kopásokkal, d: 20,5 cm és 17x13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras