Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140590
11457
468
Art-ceramics
Retro német váza. Jelzett, kis kopással, m: 19 cm
3126558
11458
468
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fehérmázas fácán. Kis kopással, h: 26 cm
3126561
11459
468
Art-ceramics
Figurális mécsestartó. Kerámia, jelzés nélkül, jó állapotban, d: 15,5 cm, m: 11 cm 3127357
11460
468
3400
Art-ceramics
MÁ jelzéssel: Retro váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm
3149256
11461
468
Art-ceramics
Izsépy Margit: Őz. Mázas kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 17 cm
3149247
11462
468
Art-ceramics
Kerámia lányalakos gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 18 cm 3149265
11463
468
Art-ceramics
Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3147531
11464
468
Art-ceramics
Iparművészeti dísztál. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 27,5 cm 3001271
11465
468
2200
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, kis repedéssel, d: 25,5 cm
3136967
11466
468
Art-ceramics
Mázas kerámia falidísz, 1913, jelzett, kis kopással, d: 15,5 cm 3142202
11467
468
2200
Art-ceramics
Kézzel festett fajansz kép, 7,5x8 cm 3167172
11468
468
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fácán. Kis kopással, h: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen