Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3165605
11469
468
Art-ceramics
Iparművész szilke. Mázhibákkal, m: 14,5 cm
3165578
11470
468
Art-ceramics
Népi kerámia madár alakú síp. Jelzés nélkül, hibátlan, 8,5x8,5 cm 3165877
11471
468
Art-ceramics
Iparművész kerámia kislány, számozott, kopással, m: 15,5 cm
3166152
11472
468
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Lánypár. Jelzett, kis pattogzással, m: 21,5 cm 3166186
11473
468
Art-ceramics
Belyz jelzéssel: Anya gyermekével. Jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm 3166122
11474
468
Art-ceramics
Hódmezővásárhely fehérmázas váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 33,5 cm 3166115
11475
468
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Tűzpiros váza. Jelzett, kopott, m: 16 cm 3166114
11476
468
Art-ceramics
Retro német váza. Sorszámozott, kopással, m: 24,5 cm
3166113
11477
468
Art-ceramics
Szemereki Teréz: Dísztál. Jelzett, lepattogzással, d: 38 cm 3166354
11478
468
Art-ceramics
Lenkey jelzéssel: Dísztányér. Iparművész mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 28,5 cm
3161260
11479
468
3200
Art-ceramics
2 darab szignózott jókívánság szobor (Wishing Well Sculptur), jelzéssel, keménycserép(?), hibátlan, m: 7-7,5 cm 3161440
11480
468
Art-ceramics
2 darab indián mintás kerámia váza. Kopással, m: 12,5-14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen