Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161956
11481
468
Art-ceramics
Antik német kőedény söröskorsó, ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
3158986
11482
468
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Kaspó. Jelzett, kopással, d: 14,5 cm, m: 11 cm 3159318
11483
468
Art-ceramics
Mária a kisdeddel. Fali kegytárgy, kis kopással, m: 26 cm 3126540
11484
468
Art-ceramics
Lakodalom. Iparművész kerámia falitál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 29 cm
3159731
11485
468
Art-ceramics
Újpál György: Nő virágcsokorral. Jelzett, pattogzással, m: 22 cm
3159655
11486
468
Art-ceramics
Miskaváza. Jelzett, kis lepattanással, m: 20 cm
3165918
11487
468
Art-ceramics
Herend village pottery fenyő mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x20 cm 3165277
11488
468
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
3165283
11489
468
Art-ceramics
Ambrus Attila: boros kupa. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
3165265
11490
468
Art-ceramics
Miska kancsó Erdély. XX: sz. hibátlan 26 cm 3159899
11491
468
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kávés készlet, hatszemélyes (össz. 14 db). Jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, kisebb hibákkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel. 3159804
11492
468
Art-ceramics
2 db iparművész falitál / tányér, mázas kerámia, az egyik jelzett, kis lepattanásokkal, kopásokkal, d: 20,5 cm és 17x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen