Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159545
11348
468
30000
Art-ceramics
Benkő Ilona (1937-): Váza. Kézzel festett samottos kerámia. Jelzett, kis lepattanásokkal 21 cm
3025128
11349
468
11000
Art-ceramics
Berzy Katalin (1947- ): Kálacsokros dísztál. Kerámia, jelzett, d: 46 cm, m: 10 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 3029294
11350
468
30000
Art-ceramics
Borsódy László (1938- ): Szent Ferenc. Mázas kerámia, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 21x24 cm
3159531
11351
468
26000
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Kerámia váza geometrikus díszítéssel. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm, 21x21 cm 2297731
11352
468
22000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya, gyermekével, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m:21 cm
2965118
11353
468
28000
Art-ceramics
cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm
2847154
11354
468
9500
Art-ceramics
3123492
11355
468
22000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm
3149023
11356
468
14000
Art-ceramics
Mónus Sándor (1909-1996): Miskakancsó. Zöldmázas kerámia, jelzett, miinmális kopással, m: 21,5 cm 3159503
11357
468
14000
Art-ceramics
Gádor István, Iparművészeti Vállalat: Zsiráf. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m: 24,5 cm. A Gádor Múzeumban párdarabja reprodukált. 3168172
11358
468
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Katona, mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással, m: 22 cm
3088550
11359
468
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen