Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159518
11360
468
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
3149506
11361
468
Art-ceramics
Rákos tál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül , hibátlan. d: 31 cm Lábakon 3140300
11362
468
Art-ceramics
Retro német nagyváza. Ökörvérmázas, vaslánc díszítménnyel, jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
3024286
11363
468
Art-ceramics
Mázas kerámia elefánt posztamens, jelzés nélkül, hibátlan, 35x15x29 cm, tartófelülete 12x13 cm
3143747
11364
468
Art-ceramics
Steinhübel Zoltán (1952): Női arcos fali dísz. Terrakotta, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, nyakkendő ragasztott, 32x21 cm
3159549
11365
468
Art-ceramics
Illés Sándor: Retró váza, mázas kerámia, jelzett, egy apró gyártási mázhibával, m: 35 cm
3159546
11366
468
Art-ceramics
Illés Sándor: Retró váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
3153200
11367
468
Art-ceramics
Müller Krisztina (Nünü kerámia) Kerámia asztali óra,
mázzal, festéssel. Jelzett. Rotary club felirattal 20x34
cm Hibátlan
3054338
11368
468
Art-ceramics
Szabó Kinga: Szilke. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3127355
11369
468
8500
Art-ceramics
cca 1950 Mid-century geometrikus váza. Erezet mintával, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 13,5 x 8 cm
3140318
11370
468
7500
Art-ceramics
3149120
11371
468
Art-ceramics
Kályhacsempe. Keresztes vitéz. Mázas, samottos kerámia, falra is akasztható 22x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen