Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2819256
11372
468
Art-ceramics
Kalapos kisfiú táblával. Mázas kerámia fali plasztika, hátoldalán BU 612 jelzéssel/formaszámmal. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Hátsó peremén kisebb sérüléssel, lepattanásokkal, d: 20 cm 3145931
11373
468
Art-ceramics
Lekváros szilke. Óbánya, 19. sz. vége, sérüléssel, m: 22 cm
3145706
11374
468
3800
Art-ceramics
Raku váza. Jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm 3124285
11375
468
3800
Art-ceramics
Iparművész kínáló, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3124290
11376
468
3800
Art-ceramics
Retro német plasztikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3123509
11377
468
Art-ceramics
Pozsár Lajos: Fedeles kupa. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 22 cm
3148965
11378
468
3200
Art-ceramics
Szécsi kerámia kisfiú. Jelzett, kopással, m: 12 cm. 3078811
11379
468
Art-ceramics
Gáti Mariann: Kerámia lányka figura kék festett ruhában. Mázas kerámia, jelzett 14 cm
2996315
11380
468
Art-ceramics
3124266
11381
468
4400
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis pattogzással, m: 27,5 cm
3023183
11382
468
Art-ceramics
2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm
3127348
11383
468
4400
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen