Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3124263
11384
468
4800
Art-ceramics
Scheurich kék színezésű váza, jelzett, kis kopással, m: 28,5 cm
3127369
11385
468
4200
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
3127371
11386
468
4200
Art-ceramics
Retro német mangánszínezésű váza. Jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
3127375
11387
468
4200
Art-ceramics
Retro német piros-fekete váza. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
3025344
11388
468
Art-ceramics
Ashlan Gini Collection Kütahya török dísz tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
3105493
11389
468
Art-ceramics
cca 1950/60 Elefánt figurális lámpa. Mázas kerámia, búrával, újrahuzalozva, jelzés nélkül, m: 32 cm
3088548
11390
468
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 3088561
11391
468
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3124283
11392
468
Art-ceramics
Pia Paloni erezett mintás dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3124280
11393
468
Art-ceramics
Iparművész design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
3124273
11394
468
5500
Art-ceramics
Pesthidegkúti nagyváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42 cm 3140309
11395
468
4600
Art-ceramics
Kerámia faliplakett népmesei jelenettel. Mázas samottos kerámia, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 26x26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen