Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140302
11396
468
4200
Art-ceramics
Retro német részben csillogó mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 20 cm
3140303
11397
468
4200
Art-ceramics
Bay Keramik vintage váza. Jelzett, címkével jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm
3140304
11398
468
4200
Art-ceramics
Strehla geometrikus mintázatú váza. Jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm
3104944
11399
468
Art-ceramics
3 darab antik osztrák falidísz, kopással, d: 24 cm
3104823
11400
468
Art-ceramics
cca 1900 Antik német kőcserép korsó. Sómázas kőcserép, kis kopással, m: 26,5 cm 3166824
11401
468
Art-ceramics
2 db kerámia váza üveg kémcső betétekkel Tartó mérete 16x12 cm, 10 cm.
3167166
11402
468
Art-ceramics
SZJ Hódmezővásárhely váza. cca 1920, pattogzásokkal, m: 32 cm 3164808
11403
468
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Festett kerámia plakett, jelzett, kopással, 19x19 cm 3165030
11404
468
4600
Art-ceramics
2 darab kerámia butella, egyik könyv alakú. Jelzett, kopással, m: 19 cm alatt
3165603
11405
468
4800
Art-ceramics
Miskakancsó, mázkopással, m: 21,5 cm 3161311
11406
468
Art-ceramics
Lenin mellszobor. Mázas kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel m: 30 cm 3161256
11407
468
4400
Art-ceramics
Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen