Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161644
11408
468
Art-ceramics
Herend Pottery süteményes készlet. Kínáló 27x27 cm, és 6 darab tál d: 17 cm. Jelzett, hibátlan. 3161641
11409
468
Art-ceramics
Herend Pottery gyümölcsmintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm
3162161
11410
468
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzett, mázhibával, m: 30,5 cm
3159080
11411
468
Art-ceramics
Dr. Rank Rezső: Art deco női fali dísz. Kerámia, cca 1920, jelzett, mázkopásokkal, 20x15 cm 3159382
11412
468
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzett, kis kopással , d: 28 cm
3159597
11413
468
Art-ceramics
Szilke. cca 1900, Dél-Alföld, kis sérüléssel, m: 18 cm
3159535
11414
468
Art-ceramics
Király Károly dísztál, jelzett, kis kopással, d: 25 cm 3159317
11415
468
Art-ceramics
Homolya kerámia 2 darab tárgy: Anya gyermekével és gyertyatartó. Jelzett, gyertyatartó füle sérült, d: 13,5-15 cm
3166593
11417
468
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti vállalatos narancs-fehér kínáló tál: 23 cm . Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm m: 14 cm 3166592
11418
468
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti vállalatos kos formájú kínáló. Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm 3165255
11419
468
Art-ceramics
Kentauros padlóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 40 cm d: 28 cm
3165258
11420
468
Art-ceramics
Fehér mintás retro váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 20 cm d: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen