Keramiken Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148987
11433
468
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
3148984
11434
468
3800
Art-ceramics
Retro sorszámozott kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3148988
11435
468
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3148996
11436
468
5500
Art-ceramics
Német mohaszínű vintage váza. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
3149001
11437
468
4200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
3149013
11438
468
4200
Art-ceramics
Macska. Antikolt hatású kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, h: 19 cm 3149859
11439
468
Art-ceramics
Reguly kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2938989
11440
468
Art-ceramics
Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm
2893129
11441
468
Art-ceramics
2938994
11442
468
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
2937140
11443
468
Art-ceramics
Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
2847601
11444
468
Art-ceramics
2 db retró virágmintás csésze, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 10 cm, m: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen