85 000 HUF
229,73 EUR, 250,00 USD
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan kovácsoltvas keretben. 18x38 cm