11355. 468. Gelaufene Fernauktion Keramiken
22 000 HUF 59,46 EUR, 64,71 USD
0 HUF
Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras