11491. 468. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 400 HUF
0 HUF
Iparművész mázas kerámia kávés készlet, hatszemélyes (össz. 14 db). Jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, kisebb hibákkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras