11362. 468. Gelaufene Fernauktion Keramiken
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Retro német nagyváza. Ökörvérmázas, vaslánc díszítménnyel, jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras