120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Gerezdelt testű, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Minimális kopással, 23,5x17x14,5 cm