Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3141213
11822
468
24000
Zsolnay nagy méretű eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 11 cm 3143774
11823
468
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kovácsné) hibátlan 26 cm
3160972
11824
468
15000
Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (farkánál tűzhiba), m:15 cm, h:31 cm
3152223
11825
468
Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm
3167169
11826
468
14000
Zsolnay Exclusive kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3143775
11827
468
15000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kósa É.) hibátlan 26 cm 3143776
11828
468
15000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Szalai Izabella.) hibátlan 18 cm
3159084
11829
468
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, hibátlan (tűzrepedéssel), m: 15,5 cm 3161701
11830
468
Zsolnay paradicsommadár mintás szendvicses készlet. Kínáló h: 44 cm, és 6 darab tál d: 16,5 cm. Teljes, hibátlan. 3152269
11831
468
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 3152228
11832
468
Zsolnay szamár. Terv.: Őry Ferenc. Jelzet, hibátlan, m: 13 cm 3163001
11833
468
Zsolnay áttört pillangó mintás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen