Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159308
11846
468
3800
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm 3158969
11847
468
Zsolnay eozin mázas hengerváza. Jelzett, repedt, kopással, m: 23,5 cm 3152252
11848
468
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
3152234
11849
468
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3162998
11850
468
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 13 cm
3166250
11851
468
Zsolnay dísztányér. Magyaros mintával, jelzett, kis kopással, d: 24 cm 3166265
11852
468
Zsolnay 2 darab kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3166248
11853
468
Zsolnay dísztányér. Magyaros mintával, jelzett, kis kopással, d: 24 cm 3166121
11854
468
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett, terv.: Markup Béla. Hibátlan, m: 30 cm 3166162
11855
468
Zsolnay pillangtó mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3166171
11856
468
Zsolnay búzavirág mintás ékszere tálka, jelzett, kis kopással, h: 11,5 cm 3166169
11857
468
Zsolnay búzavirág mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen