Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3166180
11858
468
Zsolnay 3 darab eozin mintás tárgy, 2 darab sérült, a váza hibátlan, m: 14 cm alatt 3163754
11859
468
Zsolnay búzavirág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3164927
11860
468
Zsolnay kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm 3163757
11861
468
Zsolnay barázdált kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm 3086327
11862
468
Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
3144564
11863
468
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x7,5 cm 3144732
11864
468
Zsolnay mászó gyermek + kérezkedő gyermek, utóbbi ütődéssel.
3124225
11865
468
32000
Hollóházi Apollo 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással.
2977672
11866
468
30000
Szász Endre (1926-2003): Porcelán kép. Jelzett, sorszámozott (eltakarva) üvegezett keretben 12x9 cm, 24x25 cm
3143823
11867
468
Hollóházi aranyozott fehér mázas teás készlet. Hat személyes, jelzett, kis kopásokkal, egyik csészealj hiányzik.
3166736
11868
468
Hollóházi stilizált bogyós levél mintás aranyozott kék teás készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. 3159923
11869
468
Hollóházi Szász Endre által tervezett dísztál. Jelzett, kissé kopott matricaréteggel, d: 30,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen