Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160982
11870
468
Hollóházi mikulás. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm. Ritka! 3159547
11871
468
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 12 cm
2854824
11872
468
4800
Hollóházi porcelán MTK VM Egyetértés 90 tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm
3144469
11873
468
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier. Matricás, jelzet, hibátlan d: 8 cm, m: 9 cm 3165907
11874
468
Hollóházi "art deco" kakas figura (terv: Török János). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3166622
11875
468
Hollóházi főnix mintás váza 18 cm és hamutál 17x17 cm. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 3159716
11876
468
Hollóházi pletykázó lányok. Jelzett, kis kopással, m: 23,5 cm 3159778
11877
468
6 darab Hollóházi és német porcelán figura, szép darabokkal, kopással 3159558
11878
468
Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm
3159918
11879
468
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3158961
11880
468
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
3164800
11881
468
Hollóháza Stúdió Hungary csipkemintával festett porcelán plakett, jelzett, díszdobozban, 24x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen