Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159154
11919
468
Wong Lee virágmintás fajansz asztali kínáló, réz elemekkel, hibátlan, jelzett, 20x17 cm 3160621
11920
468
12 db Hollóházi, Drasche, Aquincum bonbonnierek. Matricás, jelzett, hibátlanok 13 cm-ig 3166281
11921
468
Wallendorf amazon. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 19x18 cm
3105252
11922
468
Ens porcelán szabómester figura. Jelzett, hiányos, kopással, m: 17 cm 3104934
11923
468
Egan olasz szalvétatartó, kínáló, óra. Jelzett, kis kopással, d: 15 cm alatt
3145392
11924
468
Hummel "Star Gazer". Mod.: 132, cca 1979-91, jelzett, restaurált, m: 12 cm 3145386
11925
468
Hummel "Aplle Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm
3145384
11926
468
Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm
3145695
11927
468
Sarreguemines "Verviers" 11 darabos tányér készlet, jelzett, repedezett mázzal, d: 23,5 cm 3081619
11928
468
cca 1860-1880, Biedermeier porcelán italos palack. Kézzel festett, kopással, dugóján repedéssel, jelzés nélkül, m: 19 cm 3041962
11929
468
cca 1890-1900 Szecessziós jardiniere, kopással, talpánál pattanással, egy helyen restaurált, 35x10x17 cm
3130466
11930
468
Antik kínai mokkás szett, tálcán. Tejkiöntő és egy fedél hiányzik, egyik csészén repedéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen