Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160654
11979
468
3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
3160634
11980
468
Tüskehúzó fiú. Német porcelán. Biszkvit, fehér, kézzel írt Breslau felirattal hibátlan 15 cm 3160627
11981
468
Baba porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
3166252
11982
468
Drasche váza. Virágmintával, jelzett, kopott, m: 25,5 cm
3166256
11983
468
3165885
11984
468
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
3164965
11985
468
Cseh Alt-Wien porcelán teás készlet, hiányos, sérülésekkel, jelzett, tálcán h: 42 cm 3167046
11986
468
Royal Dux porcelán tacskó. Jelzett, hibátlan, h:17 cm 3104890
11987
468
cca 1900, 2 darab majolika tál, plasztikus jelenetekkel. Javítással, hiánnyal, drótozva, d: 31,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3145448
11988
468
Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm
3145342
11989
468
Hutschenreuther Dresden 6 darab süteményes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3145326
11990
468
Unterweissbach fekvő puttó. Jelzett, restaurált, h: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen