Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145319
11991
468
3800
cca 1900 Maestricht kávés készlet, hiányokkal, sérülésekkel. 3124111
11992
468
4400
Mr. Pickwick felszólalása. Adams porcelán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 27 cm
2824886
11993
468
3800
3000105
11994
468
3200
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm
3003567
11995
468
3200
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
3104272
11996
468
Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek, biszkvit porcelán szobor, címkével jelzett, kopással, m: 37 cm
3030161
11997
468
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm
2938976
11998
468
4400
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm 3028213
11999
468
cca XX. sz. első fele, Kína, kézzel festett váza. Jelzett, alján repedésvonalakkal, m: 34,5 cm
3027918
468
Kína, XX. sz., Kalligráfiával díszített váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 21 cm
3141188
12001
468
Zenélő nő figurás asztaldísz váza. cca 19. sz. vége, sorszámozott, sérüléssel, m:26 cm
3063638
12002
468
Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen