Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144438
11726
468
19000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
3101182
11727
468
24000
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3101180
11728
468
24000
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
2856722
11729
468
3161017
11730
468
Herendi virág mintás porcelán tálaló készlet: leveses, szószos, sültes tálak, össz 4 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
3159315
11731
468
15000
Herendi lány ételt kuncsorgó kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 21,5 cm
3140269
11732
468
Herendi Beethoven. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3165224
11733
468
14000
Herendi virág mintás porcelán szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3165227
11734
468
Herendi Viktória mintás porcelán levél formájú edény. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 20x18 cm 3165231
11735
468
Herendi , Óherendi eton mintás porcelán talpas kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3159313
11736
468
Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm
3159916
11737
468
Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, h: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen