Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160107
12051
468
2200
Antik német patkó alakú lófej mintás hamuzó. Sorszámozott, kopással, h: 13,5 cm
3161963
12052
468
Copenhagen dísztányér az 1972-es Müncheni olimpia alkalmából, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm 3161007
12053
468
Aquincum kacsapár. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3161013
12054
468
Német madár figura, minimális kopással, jelzett, m: 11 cm 3151816
12055
468
Antik áttört mintás pralinékínáló szett. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 12,5 cm 3151804
12056
468
Alföldi köretes tál szett. 6 darab, jelzett, egyik repedt, d: 13 cm 3160651
12057
468
2 db orosz Polone porcelán figura, halász és hal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm 3161069
12058
468
2 db kézzel festett áttört porcelán tányér jelzés nélkül, kopással d: 16 cm
3160769
12059
468
2 db olasz kézzel festett kerámia csempe. jelzett, egyik törött 15x15 cm
3163003
12060
468
Meisseni pillangós vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm
3163005
12061
468
William Smith & Co dísztányér. cca 19 sz., kopott, d: 25,5 cm 3166409
12062
468
Antik kancsó. Jelzett, kopással, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen