Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3126664
12099
468
Francia porcelán bonbonier, lovas ábrázolással, fedél nélkül, jelzett, 11x9 cm 3125840
12100
468
19 darab antik fehér porcelán tányér, mély- és nagytányérok, zömmel cseh, közte Zsolnay, kopással, kis sérüléssel. 3139667
12101
468
Bassano porcelán virágcsokor asztaldísz. Jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 3139643
12102
468
2200
Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3149170
12103
468
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
3149171
12104
468
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3140586
12105
468
Kispest vizeskancsó. Jelzett, kopással, m: 22,5 cm 3140611
12106
468
3 darab kis kiöntő. Ausztria 19. sz, vége, jelzett, kopott, m: 8-9 cm 3140510
12107
468
Táncoló gyermekpár. Sorszámozott, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3111514
12108
468
3200
Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, kék mázzal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 3105334
12109
468
Aquincumi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm 3106453
12110
468
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen