Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144569
12111
468
Royal Dux őz. Jelzett, minimális kopással, m: 11 cm 3147301
12112
468
Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm
3147712
12113
468
Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm
3145154
12114
468
Stuttgart porcelán gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3145149
12115
468
Wallendorf kobalt festéses gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
3144932
12116
468
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3145701
12117
468
3200
Skandináv design magasváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42,5 cm 3144931
12118
468
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm
3142126
12119
468
1972, Budapesti Kerékpáros Szövetség Hollóházi díjplakett, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
3142125
12120
468
3144324
12121
468
Nevető Buddha. Jelzett, Kína, hibátlan, m: 13 cm 3147917
12122
468
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen