Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159061
11738
468
Herendi Sévres stílusú kínáló. cca 19. sz. második fele, jelzett, egy repedéssel, d: 23,5 cm. Világoskék fonton virágos aranyfestett kartusokban virágcsokrok, peremnél pontszerű áttört mintázatok. Talpoldalán is festett virárgminták. 3161043
11739
468
11000
Herendi porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 18x30 cm 3164940
11740
468
Herendi Viktória mintás bonbonier. Lepke fogóval, jelzett, kis kopással, d: 10 cm 3084062
11741
468
Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
3149217
11742
468
Herendi petrezselyemlevél mintás váza, bécsirózsás díszítéssel. Talpazaton körmös lábakon álló ovális vázatest, jelzett, hibátlan, 15x10 cm 3165228
11743
468
Herendi Viktória mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 28 cm 3161052
11744
468
Herendi inidiai kosár mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3161030
11745
468
Herendi indiai kosár mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 3161034
11746
468
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, rózsán minimális lepattanással d: 13 cm 3161036
11747
468
Herendi nyuszis porcelán tojás plasztikus virágokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7x10 cm 3161024
11748
468
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 3162984
11749
468
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen