Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162976
11750
468
Herendi zöld Apponyi mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal d: 9 cm 3145691
11751
468
Herendi 2 darab VBO mintás kínáló, jelzett, egyik repedt, d: 12 cm
3141223
11752
468
Herendi Viktória mintás lapított váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2829562
11753
468
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm
3065540
11754
468
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka
3159686
11755
468
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3159681
11756
468
Herendi Fruits & Flowers mintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 11x8 cm 3159697
11757
468
Herendi Rothschild mintás fonatos kosárka kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 4,5 cm 3159706
11758
468
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 3159678
11759
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, kis kopással, 11x9 cm 3159675
11760
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, hibátlan, 13x8,5 cm 3159673
11761
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, hibátlan, 14x9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen