Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159305
11762
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan. 3159304
11763
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan. 3159314
11764
468
Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, rózsa fogóval, d: 9,5 cm 3159312
11765
468
Herendi 5 darab tárgy, a hamuzó, váza és csikkelnyomó hibátlan, a rózsa és gyűrűtartó sérült. Jelzettek. 3160995
11766
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3161000
11767
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 9 cm 3161002
11768
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 9 cm 3161003
11769
468
Herendi kanári. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm 3161006
11770
468
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3160980
11771
468
Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 14x9,5 cm 3161046
11772
468
Herendi virág mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x13 cm 3161050
11773
468
Herendi indiai kosár mintás kínáló kézzel festett, jelzett, sérült, 16x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen