Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161056
11774
468
Herendi Viktória mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
3161027
11775
468
Herendi nyulak. Kézzel festett, jelzett, fülén apró lepattanással 13x13 cm 3161031
11776
468
Herendi Rotschild mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13x8 cm 3161038
11777
468
Herendi porcelán kacsapár, jelzett, hibátlan, 10x7 cm 3160632
11778
468
2 db Herendi nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 9 cm, 6 cm
3162990
11779
468
4 db Herendi porcelán kis váza és tálka. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis kopással tálka 10 cm, váza 7 cm 3162978
11780
468
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan m:16 cm 3162981
11781
468
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan m:12 cm 3165872
11782
468
Herendi lila virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3167265
11783
468
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3139930
11784
468
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
3128093
11785
468
Herendi eton mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen