Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139931
11786
468
Herendi Apponyi zöld mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, d:11,5 cm 3149148
11787
468
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm
3168388
11788
468
Herendi 3 darab kis tárgy: váza, tálka, jelzett, h: 9,5 cm alatt 3165233
11789
468
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12x9 cm 3159695
11790
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159693
11791
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159692
11792
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159690
11793
468
Herendi VBO mintás ékszeres tálka.Jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm 3159785
11794
468
Herendi 8 darab sérült és másodosztályú tárgy, klf méretben 3159307
11795
468
Herendi magyaros mintás csésze mokkás csésze alátéttel. Jelzett, alátéten repedéssel. 3160999
11796
468
Herendi madárka. Jelzett, kézzel festett, csőrén minimális kopással, m: 12,5 cm 3161023
11797
468
Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen