Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161025
11798
468
Herendi sólyom. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3161020
11799
468
Herendi kacsa. Jelzett, hibátlan, h: 5 cm 3161018
11800
468
Herendi pelikán. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3160987
11801
468
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával 11x5 cm 3160978
11802
468
Herendi virágmintás bonbonier. 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, 14x10 cm 3160977
11803
468
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, rózsán kis pattogzással, d: 12 cm 3160974
11804
468
Herendi rózsás bonbonier. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, m: 9,5 cm 3161076
11805
468
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 14 cm
3166267
11806
468
Herendi nyúlpár. Jelzett, alján lepattanással, m: 5 cm 3166112
11807
468
Herendi Viktória mintás asztali lámpa. Kis sérülésekkel, m: 48 cm 3166170
11808
468
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm 3166158
11809
468
Herendi Zowa mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, kézzel festett, h: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen