11954. 468. Gelaufene Fernauktion Porzellan
7 000 HUF 18,57 EUR, 20,00 USD
0 HUF
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk