11784. 468. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras