11722. 468. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
9
0 HUF
Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras