32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Herendi tálaló. Peremszélén fodrozódó szecessziós domború mintákkal díszített, virágcsokor és virágfonat mintákkal festett, jelzett, cca 19. sz vége, kis kopással, d: 31 cm