11946. 468. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert