240 000 HUF
648,65 EUR, 705,88 USD
Zsolnay kisplasztika - Elvis Presley. Többszínű, zöld és domináns mézsárga eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kis karcokkal, m: 38,5 cm