Porzellan Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142528
11713
468
1883 körül, Zsolnay négyes osztású dísztál. Formába korongozott és alakított finomfajansz, színes mázakkal fedve. Pereménél körbefutó domború legyezőminta, öblében indák közt sárkány figurákkal, belül sárga-fehér szirmú virágmintákkal. Jelzett: masszába nyomott családi pecsét és 2965 formaszám. Kis kopottsággal, d: 19 cm 3159929
11714
468
70000
Herendi Hamlet. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 29 cm 3161065
11715
468
70000
Herendi Rotschild mintás teás csésze készlet aljjal 6+6 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3130464
11716
468
50000
Herendi turul karddal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 33 cm
3124123
11717
468
40000
3002341
11718
468
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
3162789
11719
468
40000
Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
3159070
11720
468
32000
Herendi tálaló. Peremszélén fodrozódó szecessziós domború mintákkal díszített, virágcsokor és virágfonat mintákkal festett, jelzett, cca 19. sz vége, kis kopással, d: 31 cm
3097769
11722
468
Herendi Eton mintás süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egy tányéron hajszálrepedéssel. Hat személyes d: 14 cm, 27 cm 2992031
11723
468
2829570
11724
468
28000
3102238
11725
468
28000
Herend Rothschild mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen